Obniżka! BR SZTUCER TITAN 6 EXCLUSIVE KAL. 9,3X62-100097

BR SZTUCER TITAN 6 EXCLUSIVE KAL. 9,3X62

6-21481

Nowy produkt

ROK PRODUKCJI: 2012

Więcej szczegółów

5 865,00 zł brutto

-15%

6 900,00 zł brutto

Więcej informacji

Sztucery Titan 6 austriackiej firmy Roessler to niezawodna broń myśliwska, którą cechuje solidne wykończenie i elegancki wygląd. Producent zadbał o najwyższą jakość zastosowanych mechanizmów sztucera aby zapewnić myśliwemu wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.
 
Najważniejszą cechą wyróżniającą sztucery Titan spośród tak szerokiej oferty innych producentów jest system wymiennych luf. Wymiana lufy odbywa się bardzo szybko i łatwo, za pomocą jednego klucza imbusowego. Wymienność luf nie obniża bezpieczeństwa użytkowania, konstrukcja została sprawdzona przez wielu specjalistów i miłośników łowiectwa w europie i na świecie.
 
Teraz każdy myśliwy może szybko dopasować swój sztucer do różnych typów polowań kiedy tylko ma na to ochotę. Titan Roessler oferuje to wszystko w atrakcyjnej, nie rujnującej naszą kieszeń cenie.
 
Sztucer jest bardzo poręczny i składny, a przede wszystkim lekki - dzięki zastosowanym lżejszym stopom komory zamka. Takie rozwiązanie nie powoduje zmniejszenia trwałości broni, gdyż komora pełni tutaj jedynie rolę prowadnicy zamka. Sam zamek jest ryglowany aż sześcioma ryglami zapewniającymi całkowite bezpieczeństwo. Dodatkowy atut to płynne prowadzenie zamka.
 
Titan 6 dostępny jest w szerokim przedziale kalibrowym – od małych przez wersje medium aż do kalibrów magnum. Wszystkie modele posiadają wyjmowany magazynek jednorzędowy, gumową stopkę oraz otwarte przyrządy celownicze. Mechanizm spustowy jest dostępny w wersji z przyspiesznikiem lub bez.
Ponadto istnieje możliwość nabycia dodatkowych, pojemniejszych magazynków, końcówek zamka (potrzebnych przy zmianie lufy na inną grupę kalibrową) i oczywiście samych luf.
 
Dane techniczne:
 
- kaliber: 9,3x62
- spust bezpośredni, posrebrzany
- ryglowanie: 6 rygli
- bezpiecznik: manualny, dwu-pozycyjny
- zamek czterotaktowy
- kąt otwarcia zamka: 60°
- magazynek: 3 szt. 
- możliwość zamontowania magazynka na 5 szt.
- osada: ekskluzywne drewno orzechowe
- kolba bawarska z podwójnie profilowaną baką
- grawerowany kapsel z dołu uchwytu
- wzmocnienie końca osady, czarne
- otwarte przyrządy celownicze
- nawiercenia pod bazy montażowe
- stopka gumowa
- bączki w komplecie
- klucz do zmiany luf
- długość: 108 cm
- lufa: 56 cm
- waga: 2,9 kg